O firmie2019-12-13T15:15:12+02:00

O FIRMIE

– WITAJCIE NA NASZEJ STRONIE –

Bez Granic Wedding powstało z myślą o wszystkich zakochanych, którzy marzą, aby zorganizować swój ślub we Włoszech.

Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubu oraz uroczystości weselnej w miejscu wybranym specjalnie dla Was.

Dbamy o każdy szczegół, aby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Specjalizujemy się w organizacji ślubów pod kątem formalnym oraz oferujemy dodatkowe usługi aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla Pary Młodej oraz gości.


W zależności od potrzeb organizujemy: transfery, przeloty, zakwaterowanie, przyjęcie weselne, imprezy przedślubne oraz poprawiny, transport zarówno dla Pary Młodej jak i gości, dekorację florystyczną, aranżację przestrzeni, papeterię ślubną, efekty specjalne, muzykę na żywo, podróże poślubne.

Nasza konsultantka będąc na miejscu ma wszystko pod kontrolą, a jednocześnie jest do Waszej pełnej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się lepiej z naszą przykładową OFERTĄ oraz do KONTAKTU z nami!

KONTAKT
Ta strona używa pliki cookie i usługi stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z polityką RODO. Czytaj dalej ZGODA